Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /home/platne/promech/public_html/joomla/templates/siteground-j16-45/html/com_content/article/default.php on line 15

Przedsiębiorstwo „PROMECH” jest oficjalnym przedstawicielem producenta maszyn blacharskich.

Oferowane maszyny przeznaczone są w większości dla blacharzy budowlanych. Producent ma już w tej branży 17-letnie doświadczenie. Siedziba wytwórcy znajduje się w miejscowości Otrokovice w Republice Czeskiej. Konstruowane i produkowane urządzenia odznaczają się oryginalną i prostą konstrukcją oraz szeregiem innowacyjnych rozwiązań technicznych. Setki maszyn tej marki jest używanych w wielu krajach europejskich ze względu na swoje walory techniczne i wysoką wartość użytkową oraz w dużej mierze ze względu na atrakcyjne ceny zakupu.

Nasze zaginarki MO-2 lub MO-3 są bardzo doceniane w miejscach, gdzie ze względów ekonomicznych nie można zapewnić dostaw elementów fabrycznych. Można na nich zginać i wzdłużnie ciąć blachę aż do długości 9m.
Zastosowanie maszyn blacharskich daje oczywiste korzyści jeżeli chodzi o wydajność pracy, zwłaszcza przy montażu na dachu, oszczędność materiału i jakość pokryć blacharskich związaną z mniejszą ilością połączeń. Segmentowa konstrukcja niesie ze sobą wiele korzyści związanych z transportem i manipulacją maszyną.
Jednak przede wszystkim dzięki prostej i praktycznej konstrukcji, maszyny są cenowo dostępne dla każdego warsztatu blacharskiego.
 Kolejną innowacyjną grupą z naszego asortymentu są maszyny do obróbki blachy z kręgów. Maszyny te są przeznaczone do rozwijania blachy z kręgów umożliwiając poprzeczne i wzdłużne przycinanie blachy. Stanowią one ważne uzupełnienie zaginarek, ale można je również używać osobno. Oszczędność materiału wynika z obróbki blachy z kręgu zamiast z arkuszy.
Oferta obejmuje również maszyny niezbędne dla wyposażenia warsztatu blacharskiego.