Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /home/platne/promech/public_html/joomla/templates/siteground-j16-45/html/com_content/article/default.php on line 15

Podstawą firmy PROMECH jest połączenie doświadczenia pracowników zajmujących się sprzedażą i rozwojem firmy oraz misją właściciela, a także producenta stymulatorów wzrostu roślin. Wierząc w skuteczne działanie produktów ENERGEN przyjęliśmy jako politykę sprzedaż głównie tych produktów.

 Działania

  • Rozwój i sprzedaż preparatów ENERGEN
  • Doradztwo w zakresie stymulacji roślin
  • Rzetelna i fachowa obsługa klienta


Sprzedaż

Sprzedaż produktów ENERGEN jest realizowana za pośrednictwem przedstawicieli handlowych. Przekazywanie informacji odbywa się na bieżąco i obustronnie. Nasi przedstawiciele handlowi dostarczają nam informacji zwrotnych dotyczących aktualności i wymagań rolników. Naszym stałym i potencjalnym klientom przekazują kompleksowe informacje na temat oferowanych środków jak również służą swoją fachowością i wiedzą w zakresie uprawy roślin.

Filozofia firmy

Chcemy przenosić na uprawy Klientów wiedzę na tematy związane z fizjologią roślin. Podstawę długotrwałego powodzenia stanowi dla nas wybudowanie zaufania Klienta w jakość i skuteczność naszych produktów. Szczególny nacisk kładziemy na takie doradztwo, które znajduje optymalne, oszczędne zastosowania preparatów, przy osiąganiu bardzo dobrego wzrostu plonów i ich jakości.